Zgłoś nowy absurd

O rankingu

Ranking absurdów i błędów w ochronie zdrowia, jest projektem Fundacji Watch Health Care (WHC). W rankingu wskazywane są najbardziej niedorzeczne i oburzające sytuacje, z jakimi spotykają się na co dzień pacjenci, lekarze oraz inne osoby związane z ochroną zdrowia.

Jednym z głównych założeń portalu, jest możliwość głosowania na absurdy i błędy, odbierane przez użytkowników jako najbardziej nonsensowne sytuacje, które mają miejsce w ochronie zdrowia. Głosowanie odbywa się automatycznie, poprzez zliczanie kliknięć w obrębie poszczególnych wpisów (najczęściej przeglądane pozycje zajmują najwyższe miejsce w rankingu).

Zachęcamy Państwa do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami co do nieprawidłowości zachodzących w ochronie zdrowia. Aby dokonać zgłoszenia nowego absurdu lub błędu, należy kliknąć przycisk pt.: zgłoś nowy absurd, a następnie zgodnie z instrukcjami wypełnić formularz. Regulamin serwisu oraz zasady zgłaszania dostępne są pod poniższym linkiem: Regulamin Rankingu Absurdów w Ochronie Zdrowia_FINAL_10.07.2013